Avukat İlkat İzol

Avukat İlkat İZOL lise eğitimini Şanlıurfa’da tamamladıktan sonra, Yakın Doğu Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ne giriş yapmıştır. Lisans eğitimini 2013 yılında başarılı bir şekilde tamamlayarak İstanbul’un önde gelen Hukuk Bürolarından birinde stajına başlamıştır. Stajını büyük ve iş alanı oldukça geniş bir büroda yapmanın avantajı ve uzman avukatların kendisine katmış olduğu birçok tecrübe ile tamamlamıştır. Ceza hukuku ve ceza muhakemesi hukuku alanlarında müvekkillerine hizmet veren Av. İlkat İZOL kişisel tercihi sebebiyle çalışma alanını 10 yılı aşkın süredir ilgilendiği ceza hukuku ile sınırlandırmıştır. Hukuk camiasınca başarı sağlanması mümkün görülmeyen problemler özellikle ilgi alanıdır.Avukat İlkat İZOL’e Avukata Sor kısmından sorularınızı sorabilir ve iletişim sekmesinden kendisi ile iletişime geçebilirsiniz.

Çelik & Baştürk Hukuk ve Danışmanlık Ofisi

Çelik & Baştürk Hukuk ve Danışmanlık Ofisi İstanbul Avrupa yakasının Şişli ilçesinde faaliyet gösteren ve hukukun çeşitli alanlarında uzman avukatları ile hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmeti vermektedir.

Çelik & Baştürk Hukuk Ve Danışmanlık Ofisi Av. Tolga ÇELİK ve Av. Müesser Nur BAŞTÜRK tarafından kurulmuştur. Genç, etkin ve güncel mevzuata hakim kadrosuyla Çelik & Baştürk Hukuk Ve Danışmanlık Ofisi hem hukuk sisteminin hem de müvekkillerinin menfaatini gözeterek, doğru ve sonuç odaklı hukuki çözümler üretebilmek adına, müvekkillerinin değişen ihtiyaçlarına daha doğru ve etkin bir şekilde cevap verebilmek için onların faaliyet gösterdiği sektörlerdeki gelişmeleri yakından takip etmektedir ve farklı sektörlerde ulusal ve uluslararası faaliyet gösteren müvekkillerine hizmet vermekten gurur duymaktadır.

Bize Danışın