Avukat İlkat İzol

Avukat İlkat İZOL lise eğitimini Şanlıurfa’da tamamladıktan sonra, Yakın Doğu Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ne giriş yapmıştır. Lisans eğitimini 2013 yılında başarılı bir şekilde tamamlayarak İstanbul’un önde gelen Hukuk Bürolarından birinde stajına başlamıştır. Stajını büyük ve iş alanı oldukça geniş bir büroda yapmanın avantajı ve uzman avukatların kendisine katmış olduğu birçok tecrübe ile tamamlamıştır. Ceza hukuku ve ceza muhakemesi hukuku alanlarında müvekkillerine hizmet veren Av. İlkat İZOL kişisel tercihi sebebiyle çalışma alanını 10 yılı aşkın süredir ilgilendiği ceza hukuku ile sınırlandırmıştır. Hukuk camiasınca başarı sağlanması mümkün görülmeyen problemler özellikle ilgi alanıdır. Avukat İlkat İZOL’e Çelik & Baştürk Hukuk ve Danışmanlık Ofisinin internet sitesinde yer alan  Avukata Soru Sor kısmından sorularınızı sorabilir ve iletişim sekmesinden kendisi ile iletişime geçebilirsiniz.

Avukat İlkat İzol

Çelik & Baştürk Hukuk ve Danışmanlık Ofisi

Çelik & Baştürk Hukuk ve Danışmanlık Ofisi İstanbul Avrupa yakasının Şişli ilçesinde faaliyet gösteren ve hukukun çeşitli alanlarında uzman avukatları ile hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmeti vermektedir.

Çelik & Baştürk Hukuk Ve Danışmanlık Ofisi Av. Tolga ÇELİK ve Av. Müesser Nur BAŞTÜRK tarafından kurulmuştur. Genç, etkin ve güncel mevzuata hakim kadrosuyla Çelik & Baştürk Hukuk Ve Danışmanlık Ofisi hem hukuk sisteminin hem de müvekkillerinin menfaatini gözeterek, doğru ve sonuç odaklı hukuki çözümler üretebilmek adına, müvekkillerinin değişen ihtiyaçlarına daha doğru ve etkin bir şekilde cevap verebilmek için onların faaliyet gösterdiği sektörlerdeki gelişmeleri yakından takip etmektedir ve farklı sektörlerde ulusal ve uluslararası faaliyet gösteren müvekkillerine hizmet vermekten gurur duymaktadır. İlkat İZOL avukatların hukukun üstünlüğünü korumada önemli bir rol oynamakta olduğu konusunda bilinç oluşturmak için yoğun çalışmalar yürütmektedir. Kanunları yorumlayıp uygulayarak, hukuki süreçlerin takip edilmesini sağlayarak ve uyuşmazlıkların çözümüne katılarak adil ve düzenli bir topluma katkıda bulunmayı kendisine şiar edinmiştir. Avukat İlkat İZOL ekibi ile birlikte müvekkillerinin ihtiyaçlarını anlayarak, etkili bir şekilde iletişim kurarak ve beklentileri karşılayan veya aşan hukuki çözümler sunarak müvekkil memnuniyetini sağlamayı amaçlamaktadır. İlkat İZOL bütüncül hizmet anlayışıyla en üst düzeyde müvekkillerine hukuki yardım sağlamaktadır. Müvekkilleri adına gerçekleştirdiği tüm hukuki işlemler kendisi ve ortakları tarafından takip edilmektedir. Hem avukatlık hem danışmanlık hizmetlerinin yerine getirilmesinde her zaman müvekkillerimizin haklarını korumaya ve hukuki normlara ve kanunların gerektirdiği şeffaflık, dürüstlük ve gizlilik ilkelerine bağlı kalarak sorunların çözümünde en etkin ve makul çözüme ulaşmaya çalışmaktayız. Sizlere en kaliteli hukuk ve danışmanlık hizmetlerini tüm içtenlik ve ilgiyle verebilmek için İstanbul Şişli'de bulunan ofisimize beklemekteyiz. Sizler için hazırladığımız özel davalara ilişkin bilgileri inceleyebilir ve bizlerden her zaman destek alabilirsiniz.

Bize Danışın