Bize Ulaşın 0552 326 76 90
Şişli - İstanbul Elbir İş Merkezi Kat:9 No:6/11
Avukat Whatsapp Numarası

Avukata Soru Sor Danışmanlık Formu

Avukata Soru Sor sekmesi avukatlarımız ile iletişim kurmanızı sağlayan bir oluşumdur. 7/24 Teklif ve Danışmanlık Hizmeti Tüm dava süreçlerinizde uyguladığı ilkelerden bazıları sır saklama ve gizlilik ile birlikte şeffaflıktır.

Hukuk Bürosu Danışma Formu

Çelik & Baştürk Hukuk ve Danışmanlık Ofisi web sitesine hoş geldiniz. Hukuki hikayenizi ve kişisel bilgilerinizi  yer alan danışma formumuzun ilgili yerlerine yazarak tarafımıza iletebilirsiniz. Sorulara cevap verme süresi en geç 24 saattir. Hukuki hikayenizi ve kişisel bilgilerinizi doğru girdiğinizden emin olunuz ve danışma formunda belirttiğiniz e-posta gelen kutunuzu kontrol ediniz. Hukuki sorularınızın detaylı danışmanlık hizmeti gerektirmesi halinde tarafınıza danışmanlık ücreti konusunda bilgi verilecek olup interaktif bir danışmanlık hizmeti gerçekleştirilecektir. Müvekkilleriyle uzun soluklu ve güven esasına dayalı güçlü ilişkiler kuran Çelik & Baştürk Hukuk Ve Danışmanlık tarafından hukuki danışmanlık adı altında gerçekleştirilen görüşmeler gizli tutulmaktadır.

Avukata Soru Sor Sayfası Hakkında Sık Sorulan Sorular

Avukata Soru Sormak İstiyorum Nasıl Soru Sorabilirim?

Sitemiz içerisinde yer alan avukata soru sor sekmesindeki  danışmanlık formunda yer alan bilgiler eksiksiz ve doğru şekilde doldurulup gönderilmesi halinde mesajınız e-posta olarak bize iletilmektedir. Bizde sorunuza cevap olarak yazmış olduğunuz mail adresinize e-posta göndermekteyiz. Avukatlarımız tarafından verilen cevapların size ulaşması için danışmanlık formunda yer alan bilgileri doğru girdiğinizden emin olun.

Sorular Ne Zaman Cevaplandırılır?

Sorduğunuz sorular kısa bilgilendirmeler gerektirmesi halinde avukatlarımız tarafından genellikle ücretsiz şekilde cevaplandırılmaktadır. Fakat  yönelttiğiniz sorular detaylı araştırma ve ayrıntılı danışmanlık hizmeti gerektirmesi durumunda avukatlık kanunu gereği danışmanlık ücreti talep edilmektedir. Ödemeyi gerçekleştirmenizin akabinde sorularınız cevaplandırılmaktadır.

Avukata Telefon Üzerinden Veya Whatsapp Üzerinden Soru Sorabilir Miyim?

Telefon ile danışmanlık almak istemeniz halinde iletişim sayfamızda yer alan telefon numarası üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Fakat WhatsApp uygulaması üzerinden danışmanlık hizmetimiz bulunmamaktadır. WhatsApp yalnızca tarafımıza evrak iletmeniz durumunda kullanılmaktadır.

Danışmanlık Hizmeti Aldıktan Sonra Sizinle Çalışabilir Miyim?

Avukata Soru Sor bölümünden sorduğunuz soru kapsamında hukuk ofisimizle hangi konu üzerinde çalışma gerçekleştirebileceğiniz ve bu çalışmanın ücreti tarafınıza bildirilir. Hukuk ofisimiz ile tarafınızın mutabık olması halinde işlemlere başlanır. Fakat konunun karışık olması ve ofiste görüşme gerektirmesi halinde ücret bilgisi görüşme sırasında tarafınıza açıklanır.

Gizliliğim Nasıl Sağlanır?

Avukata soru sor danışmanlık formu ile tarafımıza gönderdiğiniz sorular ve tarafımızca verilen cevaplar gizli olup sitenin hiçbir yerinde yer almamaktadır. Önemle belirtmek isteriz ki avukatların Avukatlık Kanunu kapsamında sır saklama yükümlülüğü bulunmaktadır.

Muhammed Ceylan
Muhammed Ceylan
19/11/2021
Senetlerin tahsili özellikle bu dönemde çok zor oluyor biz de esnafız son raddeye kadar senetleri icra yoluna koymak istemeyiz ama bir saatten snra senin de ödeme günün geliyor praya ihtiyacın oluyor. Bizde icrada bizim daha önce hiç yüzümüzü düşürmeyen avukatımıza geldik. Mecidiyeköyde olması yakınlık açısından çok iyi oluyor. Elden teslim ediyoruz onlar da hemen işlemlere başlıyor.
ressamnuran yapici
ressamnuran yapici
19/11/2021
Müvekkiline hızlı dönüş sağlayan ,mevzuat bilgisi yüksek,araştırmacı yönü vizyoner bakış açısı olan ;Dava sürecim hakkında davanın gidiş hattıyla ilgili her aşamasında,anlayacağım dilden beni aydınlattı sorduğum her soruya titizlikle cevap verdiği için kendilerine çok teşekkür ederim Sevgilerimle
hıdır halılov
hıdır halılov
19/11/2021
Benim bu avukatlık ortaklığında sigorta bölümü ile alakalı bir davam olmuştu. Aracıma kusurlu şekilde çarpıldıktan sonraki süreçte yanımda oldular . Araçımın tamir masraflarını ve araç değer kaybı ile dosyayı tahkim yoluyla kısa bir sürede tamamladılar . Bu ülkede hukuk varmış dedirttiler.
Rabia Şahin
Rabia Şahin
19/11/2021
İstanbul dışında ikamet etmekteyim ancak İstanbulda daha kaliteli avukatların olduğunu bildiğim için davama özenecek kardeşlerimle birlikte ortak olduğumuz tarlaları ve evleri izaleyi şuyu davası açacak avukat aradım bu avukatları internette araştırma yaparken buldum ilk tatmin olmak için telefondan bir danışmanlık hizmeti aldım kendilerinden ve o zaman anladım gerçekten bilgili avukatlar , davamı da gönül rahatlığıyla verdim . Şehir dışında olmamdan ötürü acaba telefonlarımı açmazlar mı acaba diye şüpheye düşsem de her zaman açtılar. Kolaylıklar diliyorum.
Seda Mugus
Seda Mugus
15/11/2021
Umudumu kestigim miras davamızda bize tekrar umut veren. kendi davasını savunur gibi savunan tolga çelik'e çok teşekkür ederim iyiki varsın ailemizin avukatı 👏
levent ayar
levent ayar
15/11/2021
ilginize teşekkürler
Murat Öztürk
Murat Öztürk
15/11/2021
Tolga bey gerçekten işini çok iyi yapan bir avukat çözüm odaklı birisi her türlü yardımcı oluyor hiç düşünmeden görüşebilirsiniz
Tuna Ayrancı
Tuna Ayrancı
26/10/2021
Kendileriyle yolum internet aracılığıyla kesişti. En iyi Miras avukatını arıyordum ve yanılmadığımı anladım , kardeşlerimle ortaklıkta olduğumuz arsalar ve evler bulunmaktaydı . Ortaklığın giderilmesi izaleyi şuyu davası açtık ve 9ay gibi kısa bir sürede sonuçlandı. Bu kadar kısa sürede tamamlanacağını bilsem daha önce sizi bulurdum . Dava sürecimi çok titiz takip ettiler, ne zaman ararsam açtılar . Kendilerine teşekkür ediyor, bu adalet arayışımda bana eşlik ettikleri için minnetlerimi sunuyorum .
Murat Yanar
Murat Yanar
24/10/2021
Tek celsede biten boşanmalar sadece filmlerde olur sanırdım gerçek hayatta da gayet oluyormuş , anlaşmalı boşanma protokolünü gayet iyi hazırladılar ve 4 gün içerisinde boşanma gerçekleşti. Pürüzsüz ve iyi yürütülen bir süreç oldu. Genç ve dinamik bir ekip harikasınız.
Hüseyin Ulucay
Hüseyin Ulucay
22/10/2021
Ceza dosyamızda gece gündüz yanımızda oldular her aradığımızda telefonlarını açtılar tanıdığım en iyi ceza avukatları kendileri usulü sürecini gayet iyi yönettiler kendilerine tsk ediyorum.
Avukata Soru Sorma Ücreti

Mecidiyeköy Mah. Mecidiyeköy Yolu Cad. Elbir İş Merkezi No:6 Kat:9 Daire:11 Şişli/İstanbul

Açılış Saatlerimiz:
Pzt – Cuma 09.30 – 18.30

Yazılım & Güvenlik