Elbir İş Merkezi Kat:9 No:6/11
Mecidiyeköy Şişli/İstanbul

Avukata Soru Sor İstanbul
Avukata Soru Sor

Avukata Soru Sor Çelik & Baştürk Hukuk ve Danışmanlık Ofisi Danışma Formu

Çelik & Baştürk Hukuk ve DanışmanlıkOfisi Avukata Soru Sor sekmesine hoş geldiniz. Hukuki hikayenizi ve kişisel bilgilerinizi  yer alan danışma formumuzun ilgili yerlerine yazarak tarafımıza iletebilirsiniz. Sorulara cevap verme süresi en geç 24 saattir. Hukuki hikayenizi ve kişisel bilgilerinizi doğru girdiğinizden emin olunuz ve danışma formunda belirttiğiniz e-posta gelen kutunuzu kontrol ediniz. Hukuki sorularınızın detaylı danışmanlık hizmeti gerektirmesi halinde tarafınıza danışmanlık ücreti konusunda bilgi verilecek olup interaktif bir danışmanlık hizmeti gerçekleştirilecektir. Müvekkilleriyle uzun soluklu ve güven esasına dayalı güçlü ilişkiler kuran Çelik & Baştürk Hukuk Ve Danışmanlık tarafından hukuki danışmanlık adı altında gerçekleştirilen görüşmeler gizli tutulmaktadır.

Avukata Soru Sor Sayfası Hakkında Sık Sorulan Sorular

Avukata soru sor sekmesi hakkında sık sorulan soruları sizler için yanıtlayacacağız. 

Avukata Soru Sor Nasıl Soru Sorabilirim?

Sitemiz içerisinde yer alan danışmanlık formunda yer alan bilgiler eksiksiz ve doğru şekilde doldurulup gönderilmesi halinde mesajınız e-posta olarak bize iletilmektedir. Bizde sorunuza cevap olarak yazmış olduğunuz mail adresinize e-posta göndermekteyiz. Avukatlarımız tarafından verilen cevapların size ulaşması için danışmanlık formunda yer alan bilgileri doğru girdiğinizden emin olun.

Avukata Soru Sor Üzerinden Sorduğum Sorular Ne Zaman Cevaplandırılır?

Sorduğunuz sorular kısa bilgilendirmeler gerektirmesi halinde avukatlarımız tarafından genellikle ücretsiz şekilde cevaplandırılmaktadır. Fakat  yönelttiğiniz sorular detaylı araştırma ve ayrıntılı danışmanlık hizmeti gerektirmesi durumunda avukatlık kanunu gereği danışmanlık ücreti talep edilmektedir. Ödemeyi gerçekleştirmenizin akabinde sorularınız cevaplandırılmaktadır.

Avukata Telefon Üzerinden Veya Whatsapp Üzerinden Soru Sorabilir Miyim?

Telefon ile danışmanlık almak istemeniz halinde iletişim sayfamızda yer alan telefon numarası üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Fakat WhatsApp uygulaması üzerinden danışmanlık hizmetimiz bulunmamaktadır. WhatsApp yalnızca tarafımıza evrak iletmeniz durumunda kullanılmaktadır.

Avukata Soru Sor Danışmanlık Hizmeti Aldıktan Sonra Sizinle Çalışabilir Miyim?

Bu bölümde sorduğunuz soru kapsamında hukuk ofisimizle hangi konu üzerinde çalışma gerçekleştirebileceğiniz ve bu çalışmanın ücreti tarafınıza bildirilir. Hukuk ofisimiz ile tarafınızın mutabık olması halinde işlemlere başlanır. Fakat konunun karışık olması ve ofiste görüşme gerektirmesi halinde ücret bilgisi görüşme sırasında tarafınıza açıklanır.

Avukata Soru Sor Bölümünde Gizliliğim Nasıl Sağlanır?

Danışmanlık formu ile tarafımıza gönderdiğiniz sorular ve tarafımızca verilen cevaplar gizli olup sitenin hiçbir yerinde yer almamaktadır. Önemle belirtmek isteriz ki avukatların Avukatlık Kanunu kapsamında sır saklama yükümlülüğü bulunmaktadır. Soruı

Hizmetlerimiz

document

Dava Takibi

Uzmanlık alanlarımız dahilinde ve talep edilen konularda dava takibi hizmeti vermekteyiz.

hammer

Hukuki Danışmanlık

Alanında uzman avukatlarımız ile hukuki sorulara ilgili mevzuat ve yargı kararı incelemelerini yaparak cevaplar vermekteyiz.

justice

Uluslararası Uyuşmazlık

Yurtdışı işbirliği ağımız ile uluslararası dava, tahkim ve alacak takibi hizmeti vermekteyiz.

Çalışma Alanlarımız

Aile
Hukuku

handcuffs

Ceza
Hukuku

jury

Miras
Hukuku

briefcase

İş
Hukuku

law book

İcra & İflas
Hukuku

computer

Bilişim
Hukuku

courthouse

Gayrimenkul
Hukuku

inkwell

Vergi
Hukuku

money bag

Tazminat
Hukuku

certificate

Tüketici
Hukuku

government

İdare
Hukuku

judge

Yabancılar
Hukuku