Elbir İş Merkezi Kat:9 No:6/11
Mecidiyeköy Şişli/İstanbul

Avukat Nur BAŞTÜRK

Avukat Nur Baştürk Lise eğitimini Amasya’da tamamladıktan sonra, İstanbul Üniversite’si Hukuk Fakültesi’ne giriş yapmıştır. Lisans eğitimini yüksek onur öğrencisi olarak başarılı bir şekilde tamamlayarak İstanbul’un önde gelen Hukuk Bürolarından birinde stajına başlamıştır. Stajını büyük ve iş alanı oldukça geniş bir büroda yapmanın avantajı ve uzman avukatların kendisine katmış olduğu birçok tecrübe ile tamamlamış, avukatlık ruhsatnamesini İstanbul 1 No’lu Barosu’ndan almıştır. Ayrıca Anadolu Üniversitesi Web Tasarım ve Kodlama Lisans programını başarıyla bitirmiş akabinde Anadolu Üniversitesi Sosyal Hizmetler programına başlamış ve halen eğitimine devam etmektedir. Özellikle İdare Hukuku, Vergi Hukuku, Ceza Hukuku, Sigorta Hukuku, İş Hukuku, İcra-İflas Hukuku, Aile Hukuku,Ticaret Hukuku,Tüketici Hukuku alanlarında uzmanlaşmış ve müvekkillerine en kaliteli hizmeti vermeyi şiar edinmiştir. Avukat Tolga ÇELİK ile birlikte Çelik & Baştürk Hukuk ve Danışmanlık Ofisini kuran Avukat Nur Baştürk İstanbul Şişli’deki ofisinde faaliyetlerine avukatlık mesleğini ifa etmektedir. 

Avukat Nur Baştürk Boşanma Avukatı

Çelik & Baştürk Hukuk ve Danışmanlık Ofisi

Çelik & Baştürk Hukuk ve Danışmanlık Ofisi İstanbul Avrupa yakasının Şişli ilçesinde faaliyet gösteren ve hukukun çeşitli alanlarında uzman avukatları ile hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmeti vermektedir.

Çelik & Baştürk Hukuk Ve Danışmanlık Ofisi Av. Tolga ÇELİK ve Av. Müesser Nur BAŞTÜRK tarafından kurulmuştur. Genç, etkin ve güncel mevzuata hakim kadrosuyla Çelik & Baştürk Hukuk Ve Danışmanlık Ofisi hem hukuk sisteminin hem de müvekkillerinin menfaatini gözeterek, doğru ve sonuç odaklı hukuki çözümler üretebilmek adına, müvekkillerinin değişen ihtiyaçlarına daha doğru ve etkin bir şekilde cevap verebilmek için onların faaliyet gösterdiği sektörlerdeki gelişmeleri yakından takip etmektedir ve farklı sektörlerde ulusal ve uluslararası faaliyet gösteren müvekkillerine hizmet vermekten gurur duymaktadır. Avukat Nur Baştükl bütüncül hizmet anlayışıyla en üst düzeyde müvekkillerine hukuki yardım sağlamaktadır. Müvekkilleri adına gerçekleştirdiği tüm hukuki işlemler kendisi ve ortakları tarafından takip edilmektedir. Hem avukatlık hem danışmanlık hizmetlerinin yerine getirilmesinde her zaman müvekkillerimizin haklarını korumaya ve hukuki normlara ve kanunların gerektirdiği şeffaflık, dürüstlük ve gizlilik ilkelerine bağlı kalarak sorunların çözümünde en etkin ve makul çözüme ulaşmaya çalışmaktayız. Sizlere en kaliteli hukuk ve danışmanlık hizmetlerini tüm içtenlik ve ilgiyle verebilmek için İstanbul Şişli'de bulunan ofisimize beklemekteyiz. Sizler için hazırladığımız özel davalara ilişkin bilgileri inceleyebilir ve bizlerden her zaman destek alabilirsiniz.

Bize Danışın