Elbir İş Merkezi Kat:9 No:6/11
Mecidiyeköy Şişli/İstanbul

Avukat Tolga Çelik

Avukat Tolga Çelik lise eğitimini Kayseri’de tamamladıktan sonra, İstanbul Üniversite’si Hukuk Fakültesi’ne giriş yapmıştır. Lisans eğitimini yüksek onur öğrencisi olarak başarılı bir şekilde tamamlayarak İstanbul’un önde gelen Hukuk Bürolarından birinde stajına başlamıştır. Stajını büyük ve iş alanı oldukça geniş bir büroda yapmanın avantajı ve uzman avukatların kendisine katmış olduğu birçok tecrübe ile tamamlamıştır. Avukat Tolga Çelik avukatlık ruhsatnamesini İstanbul 1 No’lu Barosu’ndan almıştır. Ruhsatnamesini aldıktan sonra Av. Nur Baştürk ile Çelik & Baştürk Hukuk ve Danışmanlık Ofisini kurmuştur. Özellikle Miras Hukuku, Boşanma Hukuku, Ceza Hukuku, Sigorta Hukuku, İş Hukuku, İcra-İflas Hukuku, Aile Hukuku,Ticaret Hukuku,Tüketici Hukuku alanlarında uzmanlaşmış ve müvekkillerine en kaliteli hizmeti vermeyi şiar edinmiştir. Avukat Tolga Çelik’e Avukata Sor kısmından sorularınızı sorabilir ve iletişim sekmesinden kendisi ile iletişime geçebilirsiniz.

Avukat Tolga ÇELİK İstanbul
Avukat Tolga ÇELİK

Avukat Tolga Çelik - Çelik & Baştürk Hukuk ve Danışmanlık Ofisi

Çelik & Baştürk Hukuk ve Danışmanlık Ofisi İstanbul Avrupa yakasının Şişli ilçesinde faaliyet gösteren ve hukukun çeşitli alanlarında uzman avukatları ile hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmeti vermektedir.

Çelik & Baştürk Hukuk Ve Danışmanlık Ofisi Av. Tolga ÇELİK ve Av. Müesser Nur BAŞTÜRK tarafından kurulmuştur. Genç, etkin ve güncel mevzuata hakim kadrosuyla Çelik & Baştürk Hukuk Ve Danışmanlık Ofisi hem hukuk sisteminin hem de müvekkillerinin menfaatini gözeterek, doğru ve sonuç odaklı hukuki çözümler üretebilmek adına, müvekkillerinin değişen ihtiyaçlarına daha doğru ve etkin bir şekilde cevap verebilmek için onların faaliyet gösterdiği sektörlerdeki gelişmeleri yakından takip etmektedir ve farklı sektörlerde ulusal ve uluslararası faaliyet gösteren müvekkillerine hizmet vermekten gurur duymaktadır. Avukat Tolga ÇELİK, avukatların hukukun üstünlüğünü korumada önemli bir rol oynamakta olduğu konusunda bilinç oluşturmak için yoğun çalışmalar yürütmektedir. Kanunları yorumlayıp uygulayarak, hukuki süreçlerin takip edilmesini sağlayarak ve uyuşmazlıkların çözümüne katılarak adil ve düzenli bir topluma katkıda bulunmayı kendisine şiar edinmiştir. Avukat Tolga ÇELİK ekibi ile birlikte müvekkillerinin ihtiyaçlarını anlayarak, etkili bir şekilde iletişim kurarak ve beklentileri karşılayan veya aşan hukuki çözümler sunarak müvekkil memnuniyetini sağlamayı amaçlamaktadır.

Bize Danışın