Elbir İş Merkezi Kat:9 No:6/11
Mecidiyeköy Şişli/İstanbul

Çelik & Baştürk Hukuk ve Danışmanlık Ofisi

İstanbul Avrupa yakasının Şişli ilçesinde faaliyet gösteren ve hukukun çeşitli alanlarında uzman avukatları ile hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmeti veren Çelik & Baştürk Hukuk Ve Danışmanlık Ofisi Av. Tolga ÇELİK ve Av. Müesser Nur BAŞTÜRK tarafından kurulmuştur. Genç, etkin ve güncel mevzuata hakim kadrosuyla Çelik & Baştürk Hukuk Ve Danışmanlık Ofisi hem hukuk sisteminin hem de müvekkillerinin menfaatini gözeterek, doğru ve sonuç odaklı hukuki çözümler üretebilmek adına, müvekkillerinin değişen ihtiyaçlarına daha doğru ve etkin bir şekilde cevap verebilmek için onların faaliyet gösterdiği sektörlerdeki gelişmeleri yakından takip etmektedir ve farklı sektörlerde ulusal ve uluslararası faaliyet gösteren müvekkillerine hizmet vermekten gurur duymaktadır. Müvekkillerine ilgili, bilgili ve hızlı avukatlık hizmeti vermeyi ilke edinen Çelik & Baştürk Hukuk Ve Danışmanlık Ofisi dürüstlük, şeffaflık ve müvekkil odaklı olarak çalışmalarını yürütmektedir ve genç ve dinamik kadrosu ile bir çok başarıya imza atmıştır.

Baştürk Hukuk Bürosu

Çelik & Baştürk Hukuk Ve Danışmanlık ofisi geniş bir perspektife yayılan uzmanlık alanlarında sağladığı hızlı, pratik, etkin, titiz ve çözüm odaklı çalışmaları ile gerek müvekkilleri gerekse Türk hukuk piyasası nezdinde takdir görmektedir. Müvekkilleriyle uzun soluklu ve güven esasına dayalı güçlü ilişkiler kuran Çelik & Baştürk Hukuk Ve Danışmanlık ofisi profesyonel yönetimi ve erişim kolaylığının yanı sıra hukuk sektöründe gelişen teknolojiyi etkin kullanımı ile de alanında öncülük etmektedir. Gerek yurt içinde gerek yurt dışında hukuk büroları ve önemli mesleki kuruluşlar ile çözüm ortaklığı mevcuttur. Bu nedenle Türkiye’nin her yerinden ve yurtdışından dava ve alacak takibi, hukuki danışmanlık, tahkim ve diğer avukatlık hizmetlerini de vermektedir.

Hizmetlerimiz

document

Dava Takibi

Uzmanlık alanlarımız dahilinde ve talep edilen konularda dava takibi hizmeti vermekteyiz.

hammer

Hukuki Danışmanlık

Alanında uzman avukatlarımız ile hukuki sorulara ilgili mevzuat ve yargı kararı incelemelerini yaparak cevaplar vermekteyiz.

justice

Uluslararası Uyuşmazlık

Yurtdışı işbirliği ağımız ile uluslararası dava, tahkim ve alacak takibi hizmeti vermekteyiz.

Çalışma Alanlarımız

Aile
Hukuku

handcuffs

Ceza
Hukuku

jury

Miras
Hukuku

briefcase

İş
Hukuku

law book

İcra & İflas
Hukuku

computer

Bilişim
Hukuku

courthouse

Gayrimenkul
Hukuku

inkwell

Vergi
Hukuku

money bag

Tazminat
Hukuku

certificate

Tüketici
Hukuku

government

İdare
Hukuku

judge

Yabancılar
Hukuku