Bize Ulaşın 0552 326 76 90
Şişli - İstanbul Elbir İş Merkezi Kat:9 No:6/11

Çelik & Baştürk Hukuk Ve Danışmanlık Ofisi Hakkında

İstanbul Avrupa yakasının Şişli ilçesinde faaliyet gösteren ve hukukun çeşitli alanlarında uzman avukatları ile hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmeti veren Çelik & Baştürk Hukuk Ve Danışmanlık Ofisi Av. Tolga ÇELİK ve Av. Müesser Nur BAŞTÜRK tarafından kurulmuştur. Genç, etkin ve güncel mevzuata hakim kadrosuyla Çelik & Baştürk Hukuk Ve Danışmanlık Ofisi hem hukuk sisteminin hem de müvekkillerinin menfaatini gözeterek, doğru ve sonuç odaklı hukuki çözümler üretebilmek adına, müvekkillerinin değişen ihtiyaçlarına daha doğru ve etkin bir şekilde cevap verebilmek için onların faaliyet gösterdiği sektörlerdeki gelişmeleri yakından takip etmektedir ve farklı sektörlerde ulusal ve uluslararası faaliyet gösteren müvekkillerine hizmet vermekten gurur duymaktadır. Müvekkillerine ilgili, bilgili ve hızlı avukatlık hizmeti vermeyi ilke edinen Çelik & Baştürk Hukuk Ve Danışmanlık Ofisi dürüstlük, şeffaflık ve müvekkil odaklı olarak çalışmalarını yürütmektedir ve genç ve dinamik kadrosu ile bir çok başarıya imza atmıştır.

Baştürk Hukuk Bürosu

Çelik & Baştürk Hukuk Ve Danışmanlık ofisi geniş bir perspektife yayılan uzmanlık alanlarında sağladığı hızlı, pratik, etkin, titiz ve çözüm odaklı çalışmaları ile gerek müvekkilleri gerekse Türk hukuk piyasası nezdinde takdir görmektedir. Müvekkilleriyle uzun soluklu ve güven esasına dayalı güçlü ilişkiler kuran Çelik & Baştürk Hukuk Ve Danışmanlık ofisi profesyonel yönetimi ve erişim kolaylığının yanı sıra hukuk sektöründe gelişen teknolojiyi etkin kullanımı ile de alanında öncülük etmektedir. Gerek yurt içinde gerek yurt dışında hukuk büroları ve önemli mesleki kuruluşlar ile çözüm ortaklığı mevcuttur. Bu nedenle Türkiye’nin her yerinden ve yurtdışından dava ve alacak takibi, hukuki danışmanlık, tahkim ve diğer avukatlık hizmetlerini de vermektedir.

Muhammed Ceylan
Muhammed Ceylan
19/11/2021
Senetlerin tahsili özellikle bu dönemde çok zor oluyor biz de esnafız son raddeye kadar senetleri icra yoluna koymak istemeyiz ama bir saatten snra senin de ödeme günün geliyor praya ihtiyacın oluyor. Bizde icrada bizim daha önce hiç yüzümüzü düşürmeyen avukatımıza geldik. Mecidiyeköyde olması yakınlık açısından çok iyi oluyor. Elden teslim ediyoruz onlar da hemen işlemlere başlıyor.
ressamnuran yapici
ressamnuran yapici
19/11/2021
Müvekkiline hızlı dönüş sağlayan ,mevzuat bilgisi yüksek,araştırmacı yönü vizyoner bakış açısı olan ;Dava sürecim hakkında davanın gidiş hattıyla ilgili her aşamasında,anlayacağım dilden beni aydınlattı sorduğum her soruya titizlikle cevap verdiği için kendilerine çok teşekkür ederim Sevgilerimle
hıdır halılov
hıdır halılov
19/11/2021
Benim bu avukatlık ortaklığında sigorta bölümü ile alakalı bir davam olmuştu. Aracıma kusurlu şekilde çarpıldıktan sonraki süreçte yanımda oldular . Araçımın tamir masraflarını ve araç değer kaybı ile dosyayı tahkim yoluyla kısa bir sürede tamamladılar . Bu ülkede hukuk varmış dedirttiler.
Rabia Şahin
Rabia Şahin
19/11/2021
İstanbul dışında ikamet etmekteyim ancak İstanbulda daha kaliteli avukatların olduğunu bildiğim için davama özenecek kardeşlerimle birlikte ortak olduğumuz tarlaları ve evleri izaleyi şuyu davası açacak avukat aradım bu avukatları internette araştırma yaparken buldum ilk tatmin olmak için telefondan bir danışmanlık hizmeti aldım kendilerinden ve o zaman anladım gerçekten bilgili avukatlar , davamı da gönül rahatlığıyla verdim . Şehir dışında olmamdan ötürü acaba telefonlarımı açmazlar mı acaba diye şüpheye düşsem de her zaman açtılar. Kolaylıklar diliyorum.
Seda Mugus
Seda Mugus
15/11/2021
Umudumu kestigim miras davamızda bize tekrar umut veren. kendi davasını savunur gibi savunan tolga çelik'e çok teşekkür ederim iyiki varsın ailemizin avukatı 👏
levent ayar
levent ayar
15/11/2021
ilginize teşekkürler
Murat Öztürk
Murat Öztürk
15/11/2021
Tolga bey gerçekten işini çok iyi yapan bir avukat çözüm odaklı birisi her türlü yardımcı oluyor hiç düşünmeden görüşebilirsiniz
Tuna Ayrancı
Tuna Ayrancı
26/10/2021
Kendileriyle yolum internet aracılığıyla kesişti. En iyi Miras avukatını arıyordum ve yanılmadığımı anladım , kardeşlerimle ortaklıkta olduğumuz arsalar ve evler bulunmaktaydı . Ortaklığın giderilmesi izaleyi şuyu davası açtık ve 9ay gibi kısa bir sürede sonuçlandı. Bu kadar kısa sürede tamamlanacağını bilsem daha önce sizi bulurdum . Dava sürecimi çok titiz takip ettiler, ne zaman ararsam açtılar . Kendilerine teşekkür ediyor, bu adalet arayışımda bana eşlik ettikleri için minnetlerimi sunuyorum .
Murat Yanar
Murat Yanar
24/10/2021
Tek celsede biten boşanmalar sadece filmlerde olur sanırdım gerçek hayatta da gayet oluyormuş , anlaşmalı boşanma protokolünü gayet iyi hazırladılar ve 4 gün içerisinde boşanma gerçekleşti. Pürüzsüz ve iyi yürütülen bir süreç oldu. Genç ve dinamik bir ekip harikasınız.
Hüseyin Ulucay
Hüseyin Ulucay
22/10/2021
Ceza dosyamızda gece gündüz yanımızda oldular her aradığımızda telefonlarını açtılar tanıdığım en iyi ceza avukatları kendileri usulü sürecini gayet iyi yönettiler kendilerine tsk ediyorum.

03

Son Eklenen Yazılar

Hukuki uyuşmazlıklarınıza güvenilir etkili ve en kısa zamanda ulaşılabilecek çözümler sunuyoruz.

Mecidiyeköy Mah. Mecidiyeköy Yolu Cad. Elbir İş Merkezi No:6 Kat:9 Daire:11 Şişli/İstanbul

Açılış Saatlerimiz:
Pzt – Cuma 09.30 – 18.30

Yazılım & Güvenlik